Kursy stacjonarne

Jak dostać kredyt mający najlepsze warunki spłaty na krajowym rynku kapitałowym?

Jak dostać kredyt mający najlepsze warunki spłaty na krajowym rynku kapitałowym?
Kiedy podejmiemy decyzje zaciągnięcia kredytu u kredytodawców, musimy zdawać sobie sprawę jaki balast zobowiązania będziemy nosić na swoich barkach często przez długie lata, i czy jesteśmy w stanie go udźwignąć. Banki prześcigają się w promocjach w ferworze walki o klientów, kierując się przede wszystkim chęcią możliwie największego zarobku na nas. Kredytodawcy skrzętnie formułują slogany reklamowe naszpikowane wabikami w stylu: „najniższe marże kredytowe na rynku, 0% prowizji, 0% marży kredytowej, darmowa wcześniejsza spłata kredytu…” itp. Jednocześnie ukrywając w umowie dodatkowe koszty kredytu, w gąszczu zapisów sformułowanych w sposób niezrozumiały dla przeciętnego obywatela.

Grafen złoty środek na bolączki polskiej myśli „wysokich technologii”?

Grafen złoty środek na bolączki polskiej myśli „wysokich technologii”?
Osiągnięcia polskich naukowców nie są imponujące na tle rozwiniętych i innowacyjnych gospodarek na świecie. Jesteśmy w ogonie jeżeli chodzi o innowacyjność w sferze stricte naukowej, jeszcze gorzej to wygląda w przypadku współpracy nauki z biznesem. W 2010r. jednym z najważniejszych osiągnięć polskich naukowców było odkrycie tropów najstarszych czworonożnych zwierząt lądowych. Co z punktu widzenia nauki jest wydarzeniem wartym podkreślenia ale do rozwoju gospodarczego to raczej się nie przyczyni i nie przysporzy miejsc pracy, ani nie wprowadzi na polski rynek innowacyjne technologie pozwalające stać się potęgą eksportową w dziedzinie wysokich technologii.

NISSAN 350 GT-Z

NISSAN 350 GT-Z
Kojarzycie ten program MTV, w którym ludzie robili sobie operacje po to by upodobnić się do znanych osób? Dzisiaj mamy tu takiego jednego pacjenta. Chcę mieć znaną twarz. Chyba tak nazywał się ten program. Opisywany 350Z wygląda właśnie tak, jakby był jednym z jego uczestników. Jeśli spojrzycie na jego "gębę", od razu będziecie wiedzieć o co chodzi