DD - DIGITAL DESIGNS W POLSCE!

 DD - DIGITAL DESIGNS W POLSCE!
Polska od lat liczy się w światowych zawodach CA. Wiele sukcesów odniesionych na Mistrzostwach Europy, tak w dziedzinie Sound Quality, jak i w konkurencjach ciśnieniowych sprawia, że nasz kraj dawno nie jest już białą plamie na mapach czołowych producentów gratów najwyższej jakości.

Dlatego tym bardziej miło nam, że jako pierwsi możemy poinformować o rychłej dostępności produktów legendarnej firmy DD na polskim rynku!

Kompletna oferta subwooferów
DD Audio to klasyka gatunku. Założona w 1986 roku, na terenie słonecznej Californii firma, przez lata budowała swoją pozycje na rynku Car Audio. W 1991 roku, inżynierowie przenieśli siedzibę do Oklahoma City, gdzie urzędują do dnia dzisiejszego. Samochody zbudowane na sprzęcie DD osiągneęy całą masę sukcesów w konkurencjach SPL. Pod względem triumfów, przewyższają każdą firmę na świecie. A to mówi samo za siebie. Warto dodać, że cały asortyment Digital Designs robiony jest ręcznie, tylko i wyłącznie w USA, z użyciem w ogromnej mierze, wyłącznie własnych patentów.

DD - Hi-endowy zestaw przedniTopowy sub z serii Z
Tyle o historii i osiągnięciach. Teraz o jakości sprzętu będziecie mogli przekonać się na własnej skórze! Szczeciński Auto-Fan, już niedługo będzie miał w ofercie pełny asortyment tych zacnych klocków. W katalogu każdy znajdzie coś dla siebie. Od najmniejszych i najtańszych subów serii 500, po totalnie SPL'owe, hi-end'owe kolosy z serii "Z" których mocy, w trosce o zdrowie potencjalnych klientów, nie podaje nawet sam producent. 8 Serii subwooferów sprawia, że produkty zadowolą każdy gust. Głośniki trzeba też czymś napędzić, więc firma przygotowała także pełną ofertę wzmacniaczy. Doskonała jakość wykonania cechuje już najbardziej podstawowe produkty z serii "C", osiągając apogeum w modelach sygnowanych literą "S". Najmocniejszy z monoblocków zapewnia ponad 3,5 kw, co potrafi już postawić na nogi umarłego. Nie samym bassem jednak maniak żyje, stąd systemy przednie również będą czekać na Was na półkach. Głośniki coaxialne oraz zestawy odseparowane, będą idealnym uzupełnieniem samochodu zbudowanego na klockach DD.

DD bez tajemnicDD - Wzmacniacz
Dlatego, jeśli poszukujecie sprzętu, który zrobi waszym sąsiadów pasztet z mózgów, a wasz poziom ulicznego fejmu podniesie o kilkaset punktów lansu, zastanówcie się dobrze nad ofertą DD