Rusza nowa wersja strony rekrutacyjnej Leroy Merlin Polska

Rusza nowa wersja strony rekrutacyjnej Leroy Merlin Polska
W poniedziałek, 26 maja uruchomiona została nowa wersja strony rekrutacyjnej, prezentująca oferty pracy i możliwości rozwoju w Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. Jest to kolejny krok w działaniach firmy, mający na celu podniesienie znajomości wizerunku Leroy Melin jako atrakcyjnego pracodawcy.

Nowa strona jest dostępna pod adresem www.kariera.leroymerlin.pl. Na pierwszy plan wyciągnięte zostały informacje, po które najczęściej sięgają kandydaci, m.in.: sekcje dotyczące możliwości kariery w Leroy Merlin oraz programu stażowego - Kuźnia Talentów, który firma prowadzi już od kilku lat.

Głównym elementem graficznym strony są zdjęcia rzeczywistych pracowników zatrudnionych na różnych stanowiskach, w sklepach i centrali firmy. Pokazano ich w zestawieniu z asortymentem oferowanym w sklepach Leroy Merlin, często w zaskakujących, nietypowych ujęciach. Zdjęcia podpisane są imieniem danej osoby, wraz z podaną informacją o zajmowanym przez nią stanowisku i miejscu pracy.

Pracownicy są bohaterami wszystkich - obecnie wykorzystywanych przez Leroy Merlin Polska - materiałów rekrutacyjnych: ogłoszeń rekrutacyjnych, wizerunkowych, ulotek rekrutacyjnych i innych form promocji. - W ten sposób pokazujemy, że każdy pracownik jest dla nas kimś wyjątkowym - mówi Dorota Wójcik - Czarzasty, Dyrektor Zasobów Ludzkich w Leroy Merlin Polska. Dzięki udziałowi pracowników w kampanii nasz przekaz zyskuje też na wiarygodności.

Wkrótce na stronie pojawią się kolejne nowości, m.in. film z udziałem pracowników.

Strona www.kariera.leroymerlin.pl powstała we współpracy z firmą HRK S.A.