kryminał

Jakie zmiany w OC przyniesie nam ten rok, w Polsce?

Jakie zmiany w OC przyniesie nam ten rok, w Polsce?
Mija powoli czas wojny cenowej o klientów obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC? Aktualnie bynajmniej wszystko na to wskazuje. Od początku tego roku stawki w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC w Polsce wzrosły o 11 proc. – podają mas-media. W I kwartale podwyższyły taryfy OC największe polskie firmy ubezpieczeniowe: Warta, InterRisk, HDI-Asekuracja. i Allianz.

Zacznij zarabiać na giełdzie, inni już to robią, czas na ciebie!

Zacznij zarabiać na giełdzie, inni już to robią, czas na ciebie!
Polacy coraz bardziej ochoczo “próbują szczęścia” na giełdzie (GPW). Coraz większa rzesza ludzi przebija się przez barierę leku, (przed spróbowaniem swoich sił na parkiecie). Jest to bardzo dobry trend dla rozwoju naszej Giełdy Papierów Wartościowych, jest to znaczny impuls dla potencjalnych debiutów, oraz wskazówka dla wahających się wciąż, by wejść na GPW. Pamiętajmy jednak aby nie dąć się porwać fali owczego pędu, bo dla mniej wtajemniczonych(zielonych) „uniesienie na fali może okazać się dotkliwie bolesne finansowo”.

Wróżby z Liczb

Wróżby z Liczb
Starożytni uważali, że liczby posiadają tajemna moc. Sam Pitagoras spędził całe życie na pogłębianiu znaczenia liczb, stworzył on pierwotną Numerologię. Grecki mędrzec, ojciec liczb filozofii opartej na zasadzie przeciwieństw, najprawdopodobniej zaczerpnął z wielkiej wierzy przechowywanej przez tysiąclecia w egipskich świątyniach.